اتاق عملپرستاريفوریتهای پزشکیفیلم های آموزشیمامائیهوشبری

دانلود فیلم آموزشی رگ گیری و تزریق وریدی

فیلم آموزشی رگ گیری و تزریق وریدی یک فایل کاربردی است که جهت آموزش تکنیک های اصولی و مهارت رگ گیری به دانشجویان و شاغلان رشته پرستاری و پیراپزشکی تهیه شده است.

تزریق وریدی و رگ گیری از بیماران یکی از مراقبتهای رایج و مهارت های اصلی پرستاری در بیمارستان ها و مراکز درمانی می باشد که موفقیت در آن تا حد زیادی بستگی به تجربه و تمرین پرستاران دارد. علاوه بر پرستاران، شاغلین و دانشجویان رشته های فوریت های پزشکی، هوشبری، اتاق عمل، مامائی ، آزمایشگاه و حتی پزشکی باید در طی دوران آموزشی خود با اصول و فنون این مهارت بطور کامل آشنا گردند.

به همین منظور  فیلم آموزشی رگ گیری و تزریق وریدی به زبان ساده انگلیسی روی نمونه های واقعی (بیمار) تهیه شده و در این تارنما جهت آموزش علاقمندان به یادگیری اصولی این تکنیک معرفی می گردد. در این کلیپ آموزشی شما با تکنیکهای استاندارد رگ گیری از وریدهای محیطی بیمار آشنا می شوید.

در فیلم آموزشی رگ گیری و تزریق وریدی شما با علل شایع برقراری راه وریدی، محدودیت ها و موارد منع رگ گیری، آناتومی وریدهای محیطی دست و پا، وسایل و ابزارهای لازم جهت رگ گیری، انواع کاتترهای وریدی، عوارض و تکنیک های صحیح رگ گیری بطور کامل آشنا می شوید.

جهت هدایت به صفحه دانلود فیلم در فروشگاه سایت لطفا روی این عبارت کلیک کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫4 نظرها

  1. لطفا اگه گروه پزشکی دارید منم ببرید میخوام از مطالبش استفاده کنم. خیلی مورد نیازمه. این شمارمه ۰۹۲۱***۵۸۶۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن