مغز و اعصابويژه

دانلود کتاب پرستاری در بیماریهای مغز و اعصاب

کتاب پرستاری بیماری های مغز و اعصاب در ۶۸۱ صفحه به زبان انگلیسی و در قالب فایل PDF منتشر شده و مراقبتهای پرستاری در  بیماری های مغز و اعصاب را به پرستاران آموزش می دهد.

در کتاب الکترونیک بیماری های مغز و اعصاب شما ضمن آشنائی مقدماتی با آناتومی و فیزیولوژی دستگاه عصبی تکنیک های مهم و کاربردی مراقبتهای پرستاری در  بیماری های مغز و اعصاب را خواهید آموخت. یکی از ویژگیهای مهم این کتاب که موجب اثربخشی بیشتر آموزش می شود، استفاده از تصاویر رنگی متعدد است که به زبان ساده پیچیدگی های بیماری مغز و اعصاب را برای خواننده قابل درک و ملموس می نماید.


2014-05-01_113839

 

مزیت دیگر کتاب پرستاری بیماری های مغز و اعصاب قابلیت جستجوی واژه مانند هر فایل  PDF دیگر می باشد. این کتاب الکترونیک را با نرم افزار Acrobat Reader می توانید مشاهده کنید. این نرم افزار بصورت پیش فرض در تمام سیستم های کامپیوتری، تبلت و گوشی های هوشمند نصب می باشد.

این کتاب توسط اساتید کالج پرستاری و مامائی انگلیس نگاشته و در سال ۲۰۱۱ منتشر شده است. تهیه و استفاده از این کتاب الکترونیک به کلیه پرستاران و دانشجویان رشته پرستاری و رشته های مختلف علوم پزشکی توصیه می گردد.

این کتاب الکترونیک تاکنون بارها در مراکز آموزشی پرستاری و علوم پزشکی برای آموزش دانشجویان پرستاری و پرستاران مورد استفاده واقع شده است. شما با خرید و دانلود این فایل آموزشی به منبع نسبتا کاملی جهت یادگیری و حتی آموزش پرستاری بیماران مغز و اعصاب دست خواهید یافت.

لینک دانلود این فایل آموزشی بلافاصله بعد از اتمام مراحل خرید در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

جهت هدایت به صفحه دانلود این فایل آموزشی در فروشگاه سایت لطفا روی این عبارت کلیک کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فعلا امکان خرید محصولات سایت وجود ندارد. این امکان به زودی، مجددا فعال خواهد شد. صبور باشید. رد کردن

بستن