جراحیداخلیمجموعه های آموزشی

دانلود کتاب برونر و سودارث (داخلی – جراحی) – کتاب مرجع پرستاری

۱- کتاب برونر و سودارث (چاپ دهم) :

کتاب برونر و سودارث یکی از کتب مرجع پرستاری در زمینه مراقبتهای پرستاری داخلی و جراحی است که با زبان اصلی (انگلیسی) تحت عنوان:

    Brunner & Suddarth’s Textbook Of Medical-Surgical Nursing 10t

جهت استفاده کلیه پرستاران بویژه دانشجویان عزیز تهیه و منتشر شده است. این کتاب در قالب فایل pdf و در ۲۲۲۷ صفحه تهیه شده و دارای بخش های اصلی آموزش مراقبتهای پرستاری پایه بخصوص در بخش های داخلی و جراحی می باشد. از نکات جالب توجه این کتاب استفاده از تصاویر رنگی و قابلیت جستجو مانند دیگر فایل های pdf است.

جهت هدایت به صفحه دانلود این فایل آموزشی در فروشگاه سایت لطفا روی این عبارت کلیک کنید.

۲- کتاب دستنامه برونر و سودارث (چاپ دوازدهم):

کتاب دستنامه (هندبوک) برونر و سودارث (چاپ دوازدهم) یکی از کتب مرجع پرستاری در زمینه مراقبتهای پرستاری داخلی و جراحی است که با زبان اصلی (انگلیسی) تحت عنوان:

Suzanne_C._Smeltzer_Handbook_for_Brunner_and_Suddarths_Textbook_of_Medical-Surgical_Nursing,_12th_Edition____2009

جهت استفاده کلیه پرستاران بویژه دانشجویان عزیز منتشر شده است. از ویژگی های مهم این کتاب تشریح حدود دویست بیماری و اختلال شایع در حیطه داخلی و جراحی با عنایت به علائم، روش های تشخیصی، درمانهای داروئی و جراحی و مراقبت های پرستاری آنها است که بر اساس حروف الفیا تنظیم شده است. تشریح آزمایشهای بالینی، فرآیندهای پرستاری و اختصارات شایع پرستاری از ضمائم کاربردی این کتاب می باشند.

این کتاب بصورت فایل pdf و در ۷۳۸  صفحه به زبان انگلیسی منتشر شده و یکی از قابلیت های مهم این کتاب مانند دیگر فایل های pdf ، امکان جستجوی لغت می باشد.

 

جهت هدایت به صفحه دانلود این فایل آموزشی در فروشگاه سایت لطفا روی این عبارت کلیک کنید.

۳- کتاب برونر و سودارث (چاپ دوازدهم):

چاپ دوازدهم این کتاب نیز که با نام اصلی

Suzanne C. Smeltzer, Brenda Bare, Janice L. Hinkle, Kerry H. Cheever Brunner and Suddarth’s Textbook of Medical-Surgical Nursing (Two Volume Set), Twelfth Edition  ۲۰۱۰

به زبان انگلیسی در قالب PDF در ۲۳۶۴ صفحه منتشر شده است با استفاده از تصاویر رنگی مفاهیم اصلی مراقبتهای پرستاری را در حیطه داخلی و جراحی تشریح کرده و بعنوان یکی از کتب مرجع پرستاری در آموزشکده های پرستاری سراسر دنیا تدریس می گردد. تهیه این کتاب به کلیه شاغلین و دانشجویان رشته پرستاری توصیه می گردد.

جهت هدایت به صفحه دانلود این فایل آموزشی در فروشگاه سایت لطفا روی این عبارت کلیک کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫3 نظرها

  1. خریدار گرامی ضمن تشکر از بازدید و خرید شما از سایت “پرستاران توانمند ایران” به اطلاع می رساند لینک ارسالی کنترل شد و مشکلی نداشت. شما باید حداکثر ۴۸ ساعت بعد از دریافت ایمیل روی لینک دریافتی کلیک کرده و بعد از دریافت ادرس دانلود، طبق توضیحات ارسالی عمل کرده و بعد از وارد شدن به سایت جهت دریافت فایل فشرده روی دگمه دانلود کلیک نمائید. بعد از خارج کردن فایل از حالت فشرده از آن استفاده نمائید.
    در صورت برخورد با هرگونه مشکل لطفا از همین طریق اعلام و یا با ایمیل زیر تماس بگیرید:
    a.mojyba@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فعلا امکان خرید محصولات سایت وجود ندارد. این امکان به زودی، مجددا فعال خواهد شد. صبور باشید. رد کردن

بستن