داخلیقلب و عروقهوشبریويژه

دانلود کتاب الکتروکاردیوگرافی از پایه تا پیشرفته

کتاب الکتروکاردیوگرافی از پایه تا پیشرفته به زبان انگلیسی و با نام اصلی ECG from Basics to Essentials بصورت الکترونیک و در قالب فایل PDF منتشر شده و در اختیار پرستاران، پزشکان و دانشجویان گروه پرستاری و علوم پزشکی قرار گرفته است. این کتاب در ۴۴۲ صفحه آموزش الکتروکاردیوگرافی را از سطح پایه (مقدماتی) شروع کرده و تا سطح پیشرفته ادامه می دهد. 

آناتومی و فیزیولوژی قلب، نحوه ثبت الکتروکاردیوگرافی و معرفی لیدهای ECG ، ECG نرمال ، شناخت انواع دیس ریتمی ها و موج های غیرطبیعی دهلیزی و یطنی، بلوک های قلبی، هیپرتروفی و هیپوتروفی عضله قلب، سیستم هدایتی قلبی، عروق کرونری، پریکاردیت، پیس میکر، داروهای ضد آریتمی و … از مهمترین بخش های این کتاب است.

یکی از مهمترین خصوصیات این کتاب استفاده از تصاویر متعدد آموزشی بصورت رنگی است که به فراگیران و دانشجویان در درک مطلب کمک شایانی می کند. مزیت دیگر این کتاب قابلیت جستجوی واژه، مانند هر فایل  PDF دیگر می باشد. این کتاب PDF را با نرم افزار Acrobat Reader می توانید مشاهده کنید. با خرید و دانلود این کتاب دیگر هیچ نکته ای در مورد ECG و اختلالات آن برای شما نامفهوم نخواهد بود. این کتاب را در کامپیوتر، لب تاپ، تبلت و حتی در موبایل خود (با قابلیت پشتیبانی فایل PDF) ذخیره کنید و در کلاس درس، بیمارستان، خانه، محل کار و هر وقت که احساس نیاز کردید استفاده کنید.

irannurse.ir-131_ECG_Book

جهت انتقال به صفحه دانلود این کتاب در فروشگاه سایت لطفا روی این عبارت کلیک کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن