فیلم های آموزشیمجموعه های آموزشیمقالات پژوهشینرم افزار هاي پزشكي

دانلود فیلم آموزشی آشنائی با نرم افزار آماری SPSS

دانلود فیلم آموزشی آشنائی با نرم افزار آماری SPSS به دانشجویان و پژوهشگرانی که قصد آشنائی مقدماتی با این نرم افزار آماری را دارند توصیه می گردد.

نرم افزار آماری spss به منظور تجزیه و تحلیل داده ها طراحی شده است .Spss مخفف کلمه  ( statistical package for social science ) است . این نرم افزار در عین سهولت و سادگی ، یکی از قدرتمندترین ابزارها برای تحلیل آماری داده های اجتماعی و رفتاری بشمار می آید. یادگیری آسان ، سادگی استفاده و قدرت بالا در انجام محاسبات پیچیده ، spss را به یکی از رایج ترین بسته های نرم افزاری مورد استفاده در تجزیه و تحلیل آماری مبدل نموده است.

این نرم‌افزار به فراوانی توسط پژوهشگران علوم مختلف بویژه  پژوهشگران حوزه بهداشت و سلامت به کار می‌رود. افزون بر تحلیل‌های آماری، مدیریت داده‌ها و مستندسازی داده‌ها نیز از ویژگی‌های نرم‌افزار هستند.
در این قسمت قصد داریم تا فیلمی آموزشی را در اختیار شما پرستاران و پژوهشگران عزیز قرار دهیم که  با مشاهده این کلیپ می‌توانید با اصول اولیه اجرای ۱۶ SPSS و گزینه های منوبار و تولبار آن بطور مقدماتی آشنا خواهید شد. مدت زمان این کلیپ آموزشی حدود شش دقیقه بوده و صامت می باشد. امید است این فیلم برای پژوهشگرانی که قصد استفاده از این نرم افزار آموزشی را دارند، مفید واقع گردد.

جهت هدایت به صفحه دانلود این کلیپ آموزشی در فروشگاه سایت لطفا روی این عبارت کلیک کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فعلا امکان خرید محصولات سایت وجود ندارد. این امکان به زودی، مجددا فعال خواهد شد. صبور باشید. رد کردن

بستن