اتاق عملپرستاريزنان و زايمانفیلم های آموزشیمامائی

دانلود فیلم آموزشی مهارتهای پرستاری (سونداژ)

سونداژ بیمار یکی از تکنیک های مهم پرستاری است که پرستاران  شاغل  در بخش ها و مراکز درمانی بطور قطع با آن برخورد کرده و لازم است در این خصوص از مهارت لازم برخوردار باشند. از طرفی این کار از اهمیت زیادی برخوردار بوده و به سبب شرایط خاص و لزوم حفظ حریم و پوشش بیمار بخصوص در بیماران خانم و بخش زنان، انجام مکرر آن عملی نبوده و دانشجویان پرستاری لازم است قبلا این تکنیک را روی مولاژ تمرین کرده و با تسط و مهارت کافی اقدام به سونداژ نمایند.

بهمین منظور این سایت اقدام به تهیه و عرضه فیلم آموزشی در مورد آموزش تکنیک صحیح سونداژ بیمار نموده است. شما در این فیلم آموزشی که روی مولاژ انجام می شود با تکنیک صحیح انجام سونداژ مثانه در بیماران خانم آشنا می شوید. این فیلم آموزشی به زبان اصلی بوده و مدت آن حدود ۱۰ دقیقه می باشد. یادآور می گردد فرمت این فیلم بصورت f.l.v و حجم آن حدود ۲۱/۶ MB بوده و  با برنامه f.l.v Player  و Media Player Classic – Homecinema قابل نمایش است.

Foley-Catheter-Holder

علاقمندان به دریافت این کلیپ آموزشی می توانند با پرداخت مبلغی اندک (۳۰۰۰ تومان) بعد از خرید آنلاین این فایل آموزشی بلافاصله لینک دانلود آن را در ایمیل خود دریافت نموده و بعد از دانلود و ذخیره در کامپیوتر از آن استفاده نمایند.

سایت پرستاران توانمند ایران در صورت هرگونه اشکال در دریافت فایل های آموزشی و یا نارضایتی از خرید، بعد از اعلام از طریق ایمیل مدیر سایت، عودت وجه خریداران را ضمانت می نماید.

 

توجه: لطفا ایمیل خود را بصورت کامل و صحیح وارد نموده و دقت نمائید که حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد از خرید آنلاین مهلت دارید تا با مراجعه به ایمیل خود روی لینک دانلود دریافتی کلیک کنید.
[parspalpaiddownloads id=”13″]

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فعلا امکان خرید محصولات سایت وجود ندارد. این امکان به زودی، مجددا فعال خواهد شد. صبور باشید. رد کردن

بستن