نرم افزار هاي پزشكيويژه

دانلود فایل اکسل شبیه ساز تنظیمات ونتیلاتور بر اساس ABG

شبیه ساز ونتیلاتور بر اساس نتایج ABG یک فایل آموزشی و تمرینی است برای پزشکان و پرستاران بخش های ویژه که به کمک آن قادر به کسب مهارت لازم برای انجام تنظیمات دستگاه تهویه مکانیکی بر اساس وضعیت گازهای خون شریانی بیمار خواهند شد.

یکی از مهارت های پایه و اساسی مورد نیاز پرستاران جهت کار در بخش های ویژه (ICU-CCU) آشنائی با اصول اولیه تهویه مکانیکی و کار با دستگاه ونتیلاتور است. به جرات می توان گفت که حدود نیمی از بیماران بستری در این بخش ها ممکن است نیاز به درمان های حمایتی تنفسی و استفاده از دستگاه ونتیلاتور پیدا کنند. این موضوع اهمیت دریافت آموزش های تکمیلی و تسلط کارکنان مراقبتی و پرستاران بخش های ویژه را دو چندان می کند. به همین منظور سایت “پرستاران توانمند ایران” علاوه بر ارائه چندین مقاله در خصوص آموزش کار با ونتیلاتور و نیز نرم افزار (شبیه ساز) آموزشی کار با دستگاه ونتیلاتور، دانلود یک شبیه ساز تنظیمات ونتیلاتور را که در قالب یک فایل اکسل می باشد در انتهای این مطلب ارائه کرده است .

علاقمندان به کار و تمرین بیشتر با پارامترهای تنظیم ونتیلاتور می توانند بعد از دانلود و  ذخیره این فایل در کامپیوتر خود، پارامترهای اصلی تنظیم ونتیلاتور را در قسمت تنظیمات دستی دستگاه وارد نموده و بر اساس نتایج و تغییراتی که در گازومتری یا آنالیز گازهای خون شریانی (ABG) بیمار مشاهده می نمایند صحت تنظیمات خود را در مدها و بیماران مختلف کنترل نمایند. در این فایل آموزشی مدهای حجمی و فشاری و انواع بیماری های شایع نیازمند تهویه مکانیکی، پیش بینی شده و قابل انتخاب می باشند.

علاقمندان به دریافت این فایل آموزشی بعد از انجام مراحل خرید آنلاین، بلافاصله لینک دانلود فایل مربوطه را دریافت خواهند نمود.

جهت هدایت به صفحه دانلود این فایل آموزشی در فروشگاه سایت لطفا اینجا کلیک کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فعلا امکان خرید محصولات سایت وجود ندارد. این امکان به زودی، مجددا فعال خواهد شد. صبور باشید. رد کردن

بستن