مغز و اعصابنرم افزار هاي پزشكيهوشبریويژه

دانلود شبیه ساز آموزش کار با ونتیلاتور ساوینا

یکی از مهارت های پایه مورد نیاز پرستاران جهت کار در بخش های ویژه (ICU-CCU) آشنائی با اصول اولیه تهویه مکانیکی و کار با دستگاه ونتیلاتور است. به جرات می توان گفت که حدود نیمی از بیماران بستری در این بخش ها ممکن است نیاز به درمان های حمایتی تنفسی و استفاده از دستگاه ونتیلاتور پیدا کنند. این موضوع اهمیت دریافت آموزش های تکمیلی و تسلط کارکنان مراقبتی و پرستاران بخش های ویژه را دو چندان می کند. از طرفی انواع مختلف دستگاه های ونتیلاتور شرکت دراگر آلمان از جمله مدل ساوینا یکی از دستگاه های معروف و رایج مورد استفاده در بیمارستان های کشور است. به همین منظور سایت “پرستاران توانمند ایران” علاوه بر ارائه چندین مقاله در خصوص آموزش کار با ونتیلاتور نرم افزار (شبیه ساز) آموزشی کار با دستگاه ونتیلاتور را جهت تکمیل آموزش های ارائه شده در اختیار علاقمندان قرار می دهد:

معرفی:

دستگاه ونتیلاتور ساوینا شاهکار جدید کمپانی دراگر آلمان در عرصه تنفس مصنوعی بیماران محسوب می گردد. این دستگاه استقلال و قدرت ونتیلاتور توربینی را با جدیدترین فن آوری در زمینه مدهای تنفسی و طراحی خیره کننده در هم می آمیزد.  این محصول تعداد وسیعی از مدهای پیشرفته و قابلیتهای تنفسی (نظیر PC-APRV، VC-MMV، Autoflow) را علاوه بر مدهای رایج به ارمغان آورده و به لطف توربین، توان منحصر به فردی در ارائه تنفس خودبخودی بدون “استرس” با “زمان پاسخگویی تریگر” فوق العاده سریع دارد.

savina_300

 

مفهوم “تنفس آزادانه” به بیمار امکان تنفس در هر زمان و هر مد تنفسی را می دهد. با دارا بودن مد Autoflow، در کلیه مدهای حجمی (یا حجم ثابت) امکان تنفس آزاد در حداقل فشار ممکن فراهم می گردد. میزان بالای فلوی تولیدی توسط توربوفن داخلی دستگاه توانایی خیره کننده ای در زمینه ارائه تنفس غیر تهاجمی پیشرفته (NIV) به آن می دهد. نرم افزار پیشرفته و در عین حال آسان دستگاه در جهت کاستن مراحل کاری و همینطور کاهش خطرات متوجه بیمار روی تنظیمات و پارامترهای اساسی متمرکز شده است و کاربری بسیار ساده ای را ارائه می دهد.  این نرم افزار به یک شکل استاندارد در تمام دستگاههای دراگر مشترک است و هنگام استفاده به کاربر حس اعتماد بخشیده و زمان یادگیری را کاهش می دهد.

قابلیتهای گرافیکی نظیر لوپ های تنفسی، ترند و لاگبوک نیز در این دستگاه موجود می باشد. زمان آمادگی جهت شروع به کار دستگاه به دلیل داشتن ویژگی “بازرسی خودکار” بسیار کوتاه است. مدیریت هوشمند هشدارها پاسخی سریع به شرایط هشدار بیمار را به همراه می آورد. همینطور برخورداری از سطوح صاف و بدون درز، تمیز کردن و ضد عفونی دستگاه را بسیار راحت می کند. این دستگاه استقلال کامل از منابع تغذیه (چه برق و چه گاز) دارد، باتری های داخلی و خارجی آن در صورت قطعی برق یا در حین حمل و نقل تا ۵ ساعت دستگاه را روشن نگه می دارند. دارا بودن ورودی “LPO” یا اکسیژن فشار پایین امکان کار با منابع اکسیژن فشار پایین نظیر دستگاه اکسیژن ساز را فراهم می کند.

دستگاه ساوینا ۳۰۰ به دلیل قابلیت ارائه حجم های جاری پایین (از ۲۰ میلی لیتر) و “تشخیص تریگر” دقیق امکان تنفس اطفال را هم دارد.

جهت هدایت به صفحه دانلود این شبیه ساز در فروشگاه سایت و دانلود این نرم افزار لطفا روی این عبارت کلیک کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫7 نظرها

    1. سلام آدرس ایمیل را در مراحل خرید به اشتباه وارد کردید. لینک دانلود به ایمیل صحیح شما ارسال شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فعلا امکان خرید محصولات سایت وجود ندارد. این امکان به زودی، مجددا فعال خواهد شد. صبور باشید. رد کردن

بستن