اتاق عملاطفال و نوزادانپرستاري ارولوژيپرستاری انکولوژیپرستاری چشم و ENTپرستاری سالمندیجراحیداخلیروان پرستاریزنان و زايمانفوریتهای پزشکیمامائیمجموعه های آموزشیمغز و اعصابهوشبریويژه

دانلود اسلایدهای آموزشی پرستاری پاورپوینت

    یکی از نقش های مهم پرستاران، نقش و وظیفه آموزشی آنهاست. پرستاری مانند دیگر رشته های علوم پزشکی نیازمند بروز کردن اطلاعات علمی شاغلان خود است. از طرفی یکی از دغدغه های مهم پرستاران بویژه فعالان امور آموزشی تهیه اسلایدهای (پاورپوینت) آموزشی است که بدلایل مختلف (فرصت اندک، عدم تسلط کافی به مهارتهای رایانه ای و…) مشکل ساز می شود.

    به همین جهت سایت آموزشی پرستاران توانمند ایران جهت دسترسی پرستاران علاقمند و سایر شاغلان در رشته های پزشکی و پیراپزشکی بویژه عزیزانی که در حوزه آموزش فعالیت دارند، اقدام به تهیه فایل های آموزشی در زمینه های مختلف و در قالب پاورپوینت نموده است. تا دسترسی سریع و مناسب این عزیزان را به اینگونه فایل های آموزشی تسهیل سازد.

بدون شک پیشنهادات و نظرات شما عزیزان در بهبود کیفیت و رفع نیازهای آموزشی دانش پژوهان بسیار راهگشا خواهد بود. لطفا نظرات، پیشنهادها و دیگر فایل های آموزشی مورد نیاز خود را از طریق فرم تماس با ما اعلام نمائید.

علاقمندان به دریافت این مجموعه های آموزشی با پرداخت هزینه ای اندک و خرید اینترنتی آنلاین، بلافاصله فایل مربوطه را دریافت خواهند نمود. یادآور می گردد اکثر این فایل های پاور پوینت در قالب ۲۰۰۷ تهیه شده و قابلیت ویرایش طبق نظر کاربر را دارد. با خرید این فایل های آموزشی از ادامه فعالیتهای این سایت حمایت کنید.

توجه: بدلیل راه اندازی بخش فروشگاه سایت فایل های معرفی شده در این صفحه در حال انتقال به آن قسمت بوده و شما می توانید این فایل ها را از فروشگاه سایت تهیه نمائید.

تعدادی از فایل های آموزشی موجود عبارتند از:

۱-     اسلاید آموزشی در خصوص اصول مایع درمانی و مراقبتهای پرستاری آن:

 این مجموعه اسلایدهای آموزشی (۱۷۵ اسلاید) به زبان فارسی و با استفاده از تصاویر متعدد آموزشی و در قالب پاورپوینت تهیه شده است. اصول مایع درمانی، آشنائی با تجهیزات مخصوص مایع درمانی، آناتومی عروق محیطی، روش های رگ گیری، روش تنظیم سرم، آشنائی با انواع سرم، سرم درمانی در تروما و مراقبتهای پرستاری مرتبط از مهمترین بخش های این پاورپوینت آموزشی هستند.

جهت تهیه و دانلود این اسلاید لطفا به صفحه فروشگاه سایت مراجعه نمائید.

۲- اسلاید آموزشی معاینه ستون فقرات:

شایع ترین شکایت بیماران مبتلا به ناراحتی های ستون فقرات پشتی و کمری عبارتند از: درد، تغییر شکل ، سفتی  و محدودیت حرکات و بالاخره درد،خواب رفتن و ضعف اندامهای تحتانی. در معاینه فیزیکی ستون فقرات پشتی و کمری ،نظیر سایر مفاصل ابتدا باید ستون فقرات را مشاهده کرد. وپس از لمس به بررسی حرکات آن پرداخت… این پاورپوینت در ۴۰ اسلاید با تصاویر آموزشی و به زبان فارسی روش صحیح معاینه ستون فقرات بیمار را  آموزش می دهد.

جهت تهیه و دانلود این اسلاید لطفا به صفحه فروشگاه سایت مراجعه نمائید.

 ۳- اورژانسهای شکم:

جهت تهیه و دانلود این اسلاید لطفا به صفحه فروشگاه سایت مراجعه نمائید.

 ۴- اسلاید آموزشی ترومای سر:

این اسلاید آموزشی در قالب پاورپوینت (power point) تهیه شده و شامل بخش های اصلی زیر است:

–   آشنائی با آناتومی سیستم عصبی، مغز و عملکرد آن – ترومای سر، اپیدمیولوژی و اتیولوژی آن – ارزیابی بیمار دچار کاهش سطح هوشیاری و ترومای سر –  تعیین GCS – ICP – روش های تشخیصی مورد استفاده در ترومای سر – تقسیم بندی و انواع ترومای سر – آسیب های اسکالپ – انواع شکستگی جمجمه و عوارض آن – ترومای نافذ جمجمه – انواع هماتوم و خونریزی ناشی از ترومای سر – روش های درمانی در ترومای سر – اندیکاسیون های جراحی جمجمه – تهویه مکانیکی در ترومای سر – مراقبت های پرستاری در ترومای سر

این مجموعه آموزشی بالغ بر ۲۳۰ اسلاید به زبان فارسی و انگلیسی تهیه شده و از تصاویر آموزشی مختلف در تهیه آن استفاده شده است.

جهت تهیه و دانلود این اسلاید لطفا به صفحه فروشگاه سایت مراجعه نمائید.

۵- اورژانس های قلب:

این اسلاید آموزشی در قالب پاورپوینت (power point) تهیه شده و شامل بخش های اصلی زیر است:

2014-04-23_153536

این مجموعه آموزشی بالغ بر ۱۰۰ اسلاید به زبان فارسی و انگلیسی تهیه شده و از تصاویر آموزشی و نوار قلب در تهیه آن استفاده شده است.

جهت تهیه و دانلود این اسلاید لطفا به صفحه فروشگاه سایت مراجعه نمائید.

۶- انواع گچ و آتل:

این اسلاید آموزشی در قالب پاورپوینت (power point) تهیه شده و بالغ بر ۵۵ اسلاید به زبان فارسی می باشد. در این مجموعه آموزشی از تصاویر انواع آتل و گچ استفاده شده و موارد استفاده از آنها توضیح داده شده است.

جهت تهیه و دانلود این اسلاید لطفا به صفحه فروشگاه سایت مراجعه نمائید.

۷- آشنائی با انواع پیچ و پلاک ارتوپدی:

جهت آشنائی با مشخصات و خرید این مجموعه جالب آموزشی اینجا کلیک کنید.

۸- مروری بر مهمترین بیماریها و اختلالات چشم و مراقبتهای پرستاری آن: (اسلاید جامع چشم)

این مجموعه آموزشی در قالب پاورپوینت (power point) تهیه شده و بالغ بر ۳۵۰ اسلاید به زبان فارسی می باشد. همانگونه ملاحظه می فرمائید بدلیل اینکه سعی شده تا بیماری ها و اختلالات مهم چشم و بینائی از قلم نیافتد حجم و تعداد این اسلایدها افزایش یافته است. در تهیه این مجموعه آموزشی به وفور از تصاویر آموزشی رنگی برای آموزش موثرتر استفاده شده است. همچنین علاوه بر بیماری های شایع تعدادی از مهمترین عمل های جراحی تخصصی چشم پزشکی نیز بطور کامل توضیح داده شده و ضمن تشریح ساختمان و آناتومی چشم در خصوص عیوب انکساری و روش های اصلاح آن تیز بطور مبسوط توضیحات لازم ارائه شده است.

جهت هدایت به صفحه دانلود این فایل آموزشی ارزشمند و کامل در فروشگاه سایت لطفا روی این عبارت کلیک کنید.

۹- برخورد با بیماران ترومائی:

این فایل آموزشی بالغ بر ۹۰ اسلاید در قالب پاورپوینت ۲۰۰۷ و به زبان فارسی تهیه شده و ضمن بررسی شایع ترین آسیب های وارده به بیمار در هنگام تروما  نحوه برخورد و مراقبت از این مصدومان را توضیح داده و جهت پرستاران و تکنسین های فوریت های پزشکی بسیار مناسب می باشد.

جهت هدایت به صفحه دانلود این فایل آموزشی در فروشگاه سایت لطفا روی این عبارت کلیک کنید.

۱۰- احیای قلبی ریوی پایه به زبان ساده:

این فایل آموزشی تصویری در قالب ۱۱۵ اسلاید پاورپوینت و به زبان فارسی ساده تهیه شده و قابل استفاده در کلاس های آموزش امدادگری و کمک های اولیه می باشد. استفاده از تصاویر متعدد آموزشی از ویژگی های مهم آن است. همچنین آخرین تغییرات دستورالعمل انجمن قلب آمریکا (گایدلاین ۲۰۱۵) در این اسلاید آموزشی مد نظر قرار گرفته است. 

جهت هدایت به صفحه دانلود این فایل آموزشی در فروشگاه سایت لطفا روی این عبارت کلیک کنید.

۱۱- اسلاید نوزاد سالم:

این فایل آموزشی بالغ بر ۴۲ اسلاید بوده و فقط از متن ساده فارسی در تهیه آن استفاده شده است. این مجموعه اسلاید به راحتی قابل ویرایش و اصلاح مورد نظر سخنران می باشد. در این اسلاید آموزشی در خصوص تعریف نوزاد سالم، مشخصات فیزیکی، معاینه و مراقبت از سیستم های مختلف و شناسائی و تشخیص سلامت آنها، رفلکس های طبیعی نوزاد، و مراقبت های معمول پس از تولد توضیحات لازم ارائه می گردد.

جهت هدایت به صفحه دانلود این فایل آموزشی در فروشگاه سایت لطفا روی این عبارت کلیک کنید.

۱۲- کیستیک فیبروزیس، گالاکتوزمی، فنیل کتونوری، کرتینیسم، تالاسمی و مراقبتهای پرستاری آنها:

این فایل آموزشی بالغ بر ۴۶ اسلاید بوده و از متن فارسی و تصویر در تهیه آن استفاده شده است. در این اسلایدها علاوه بر توضیح بیماری و علائم و تشخیص و درمان آنها به مراقبتهای پرستاری نیز اشاره شده است. این مجموعه اسلاید به راحتی قابل ویرایش و اصلاح مورد نظر سخنران می باشد.

قیمت این مجموعه آموزشی: ۳۰۰۰تومان

[parspalpaiddownloads id=”60″]

 

۱۳- آشنائی با اصول اولیه الکتروکاردیوگرافی:

جهت دانلود این اسلاید آموزشی که به زبان فارسی تهیه شده است اینجا کلیک کنید.

 

 ۱۴- خونریزی تحت عنکبوتیه (SAH):

این اسلاید آموزشی در قالب پاورپوینت، به زبان فارسی و با استفاده از تصاویر آموزشی و گرافی های مرتبط بوده و شامل ۶۵ اسلاید است. این مجموعه آموزشی به راحتی قابل ویرایش و اصلاح مورد نظر سخنران می باشد.

 قیمت این مجموعه آموزشی: ۳۰۰۰ تومان

[parspalpaiddownloads id=”63″]

 

۱۵-  CHF در کودکان:

این اسلاید آموزشی در قالب پاورپوینت، به زبان فارسی و با استفاده از تصاویر آموزشی و گرافی های مرتبط بوده و شامل ۲۲  اسلاید است. این مجموعه آموزشی به راحتی قابل ویرایش و اصلاح مورد نظر توسط سخنران می باشد.

 قیمت این مجموعه آموزشی: ۲۰۰۰ تومان
[parspalpaiddownloads id=”64″]

 

۱۶- آموزش نحوه تدوین راهنمای بالینی بر اساس فرآیند پرستاری:

این اسلاید آموزشی در قالب پاورپوینت و به زبان فارسی و انگلیسی تهیه شده و شامل ۴۲ اسلاید است که در خصوص نحوه استقرار نظام رویکرد مبتنی بر شواهد در  قالب گایدلاین های پرستاری مورد نظر سنجه های اعتباربخشی بیمارستان با استفاده از فرآیند و تشخیص های پرستاری توضیحات مبسوطی ارائه می نماید.

این مجموعه آموزشی به راحتی قابل ویرایش و اصلاح مورد نظر توسط سخنران می باشد.

قیمت این مجموعه آموزشی: ۳۰۰۰تومان

[parspalpaiddownloads id=”66″]

۱۷- آموزش نرم افزار SPSS:

جهت هدایت به صفحه دانلود این فایل آموزشی که در قالب پاورپوینت تهیه شده است لطفاً اینجا کلیک کنید.

 

۱۸- آناتومی و فیزیولوژی قلب و نارسائی قلب:

این اسلاید آموزشی در قالب پاورپوینت و به زبان فارسی تهیه شده و شامل ۸۵ اسلاید است که در تهیه آن از تصاویر متعدد رنگی آموزشی استفاده شده است. 

این مجموعه آموزشی به راحتی قابل ویرایش و اصلاح مورد نظر توسط سخنران می باشد.

قیمت این مجموعه آموزشی: ۳۵۰۰تومان

[parspalpaiddownloads id=”67″]

 

۱۹- داروهای رایج موثر بر سیستم قلبی عروقی

جهت تهیه و دانلود این مجموعه آموزشی لطفا اینجا کلیک کنید.

 

۲۰- کاتاراکت (آب مروارید):

این اسلاید آموزشی در قالب پاورپوینت و به زبان فارسی تهیه شده و بالغ بر ۷۰ اسلاید است که در تهیه آن از تصاویر متعدد رنگی آموزشی استفاده شده است. در این اسلاید آموزشی شما قادر به ارائه آموزش هائی در خصوص علائم، درمان، مراقبت های قبل و پس از عمل کاتاراکت چشم و آموزش بیمار در هنگام ترخیص خواهید شد. در تهیه این اسلاید از بیش از سی تصویر پزشکی مرتبط نیز استفاده شده است که در صورت نیاز قابل ارائه به فراگیران است.

cataract

این مجموعه آموزشی به راحتی قابل ویرایش و اصلاح مورد نظر توسط سخنران می باشد.

 قیمت این مجموعه آموزشی: ۳۵۰۰ تومان

[parspalpaiddownloads id=”72″]

 

۲۱- آنژیوگرافی عروق مغز و سیستم عصبی- سی تی آنژیو- ام آر آنژیو:

این اسلاید آموزشی در قالب پاورپوینت ۲۰۰۷ و به زبان فارسی تهیه شده و بالغ بر ۵۰ اسلاید است که در تهیه آن از تصاویر رنگی آموزشی  نیز استفاده شده است. در این اسلاید آموزشی به تعریف و مقدمه ای از تاریخچه آنژیوگرافی اشاره شده و با تشریح آناتومی عروق مغزی ، انواع روش های آن توضیح داده شده است. معرفی دستگاه آنژیوگرافی، اندیکاسیون ها و کنتراندیکاسیون های انجام آنژیوگرافی و روش انجام کار، مراقبت در حین انجام و پس از انجام آنژیوگرافی و عوارض احتمالی و نیز آموزش به بیمار در این اسلایدها توضیح داده شده است. در بخش پایانی نیز در مورد سی تی آنژیو و ام آر آنژیو توضیحات کاملی ارائه شده است.

این مجموعه آموزشی به راحتی قابل ویرایش و اصلاح مورد نظر توسط سخنران می باشد.

 قیمت این مجموعه آموزشی: ۴۰۰۰ تومان

[parspalpaiddownloads id=”73″]

 

۲۲- ترمینولوژی پزشکی (سیستم ادراری و تناسلی):

این فایل آموزشی بالغ بر ۵۰ اسلاید آموزشی است که در قالب پاورپوینت ۲۰۰۷ تهیه شده و به زبان ساده انگلیسی رایج ترین لغات و اصطلاحات پزشکی و پرستاری مورد استفاده در سیستم ادراری تناسلی را توضیح داده است. 

قیمت این مجموعه آموزشی: ۳۰۰۰ تومان

[parspalpaiddownloads id=”75″]

 

۲۳- پاورپوینت آموزشی دیابت (ویژه پرستاران):

این مجموعه آموزشی نیز در قالب پاورپوینت ۲۰۰۷ تهیه شده و بالغ بر ۹۰ اسلاید آموزشی به زبان فارسی و انگلیسی (اصطلاحات) می باشد. تعریف، اهمیت، انواع دیابت، علل، تشخیص، عوامل خطر، پیشگیری، آزمایش های تشخیصی، کنترل و درمان دیابت، برنامه غذائی، ورزش، دارو درمانی و انسولین، و عوارض دیابت از مهمترین موارد مورد بحث در این مجموعه اسلایدهای آموزشی می باشند.

قیمت این مجموعه آموزشی: ۴۰۰۰ تومان
[parspalpaiddownloads id=”76″]

 

۲۴- پاورپوینت آموزشی آنژیوپلاستی عروق کرونر:

این مجموعه آموزشی در قالب پاورپوینت ۲۰۰۷ تهیه شده و بالغ بر ۴۰ اسلاید آموزشی به زبان فارسی و انگلیسی (اصطلاحات) و تصاویر آموزشی رنگی از مراحل آنژیوپلاستی می باشد. این فایل قابلیت ویرایش (افزودن یا کم کردن مطالب) طبق نظر کاربر را دارد.

 قیمت این مجموعه آموزشی: ۳۰۰۰ تومان

[parspalpaiddownloads id=”80″]

 

۲۵- پاورپوینت آموزشی شاخص های عملکردی بخش های مختلف بیمارستان:

این مجموعه آموزشی در قالب پاورپوینت ۲۰۰۷ تهیه شده و بالغ بر ۲۲ اسلاید آموزشی به زبان فارسی است و مهمترین شاخص های کلیدی عملکردی بیمارستان در بخش های مختلف درمانی و اداری را تشریح می کند. این فایل قابلیت ویرایش (افزودن یا کم کردن مطالب) طبق نظر کاربر را دارد.

 قیمت این مجموعه آموزشی: ۳۰۰۰ تومان

[parspalpaiddownloads id=”85″]

 

۲۶- پاورپوینت آموزش به بیمار:

این مجموعه آموزشی در قالب پاورپوینت ۲۰۰۷ تهیه شده و بالغ بر ۶۰ اسلاید آموزشی به زبان فارسی با استفاده از تصاویر و مثال های مرتبط با موضوع آموزش به مددجو بخصوص در محیط بیمارستان می باشد. واقعیت های موجود، تعاریف، حیطه های یادگیری، الزامات و استانداردهای قانونی، اهداف، منافع و موانع اجرای آموزش بیمار و طراحی الگوی عملی استقرار این فرآیند در بیمارستان از مهمترین بخش های این اسلاید آموزشی است.

این فایل قابلیت ویرایش (افزودن یا کم کردن مطالب) طبق نظر کاربر را دارد.

 قیمت این مجموعه آموزشی: ۴۰۰۰ تومان

[parspalpaiddownloads id=”86″]

 

۲۷- پاورپوینت آموزش ونتیلاتور و گازهای خون شریانی:

این مجموعه آموزشی در قالب پاورپوینت ۲۰۰۷ تهیه شده و بالغ بر ۸۰ اسلاید آموزشی به زبان فارسی با استفاده از تصاویر و مثال های مرتبط با موضوع ونتیلاتور، انواع تهویه مکانیکی، اصطلاحات رایج، انواع مدهای تهویه، نحوه تنظیم ونتیلاتور، مراقبتهای پرستاری مربوطه، جداسازی بیمار، اختلالات اسید و باز و تفسیر آسان ABG می باشد. 

این فایل قابلیت ویرایش (افزودن یا کم کردن مطالب) طبق نظر کاربر را دارد.

 قیمت این مجموعه آموزشی: ۵۰۰۰ تومان
[parspalpaiddownloads id=”87″]

 

۲۸- پاورپوینت کاربرد لیزر در اصلاح عیوب انکساری چشم:

این مجموعه آموزشی در قالب پاورپوینت ۲۰۰۷ تهیه شده و بالغ بر ۳۲ اسلاید آموزشی به زبان فارسی با استفاده از تصاویر مرتبط است. تعریف انواع عیوب انکساری تاریخچه و نحوه استفاده از لیزر در اصلاح عیوب انکساری چشم و مراقبتهای پس از آن از مهمترین بخش های این اسلاید آموزشی است.

این فایل قابلیت ویرایش (افزودن یا کم کردن مطالب) طبق نظر کاربر را دارد.

 قیمت این مجموعه آموزشی: ۳۰۰۰ تومان

[parspalpaiddownloads id=”88″]

 

۲۹- پاورپوینت تغذیه بیماران در بخش مراقبتهای ویژه:

این مجموعه آموزشی در قالب پاورپوینت ۲۰۰۷ تهیه شده و بالغ بر ۷۵ اسلاید آموزشی به زبان فارسی با استفاده از تصاویر آموزشی مرتبط است. اهمیت تغذیه بیماران در بخش مراقبت های ویژه، ارزیابی بیمار، بررسی و محاسبه نیاز تغذیه ای بیمار، انواع روش های متداول تغذیه بیمار در بخش ویژه، ترکیب و روش تهیه فرمولا، تغذیه روده ای و تزریقی، میزان و زمان تغذیه و مدیریت و نتایج ایمنی مرتبط به تغذیه روده ای از مهمترین بخش های این اسلاید آموزشی است.

این فایل قابلیت ویرایش (افزودن یا کم کردن مطالب) طبق نظر کاربر را دارد.

 قیمت این مجموعه آموزشی: ۵۰۰۰ تومان

[parspalpaiddownloads id=”89″]

 

۳۰- پاورپوینت بیماریهای شایع دوران بارداری و تاثیر آنها بر سلامت جنین:

این مجموعه آموزشی در قالب پاورپوینت ۲۰۰۷ تهیه شده و بالغ بر ۳۰ اسلاید آموزشی به زبان فارسی با استفاده از تصاویر مرتبط است. اهمیت مشاوره و مراقبت های دوران بارداری، دیابت دوران بارداری، اضافه وزن، داروهای مضر دوران بارداری, مصرف دخانیات و اعتیاد در بارداری، آبله مرغان، تالاسمی، سل دوران بارداری، اوریون، سرخجه، کم خونی و فقر آهن دوران بارداری، مخملک و مراقبت و درمان هر یک از آنها و تاثیر بر جنین، از مهمترین بخش های این اسلاید آموزشی است.

irannurse.ir-134_bardari_

این فایل قابلیت ویرایش (افزودن یا کم کردن مطالب) طبق نظر کاربر را دارد.

 قیمت این مجموعه آموزشی: ۳۵۰۰ تومان

[arianpalpaiddownloads id=”94″]

 

۳۱- مفهوم سلامت و بیماری:

یکی از اساسی ترین مسائل برای دست یابی به سلامتی، آشنایی با مفاهیم مربوط به سلامت و بیماری و نگرش صحیح در مورد سلامتی است. آشنائی با مفهوم سلامت و بیماری یکی از اولین مباحث درسی دانشجویان پرستاری در واحد اصول و فنون پرستاری بوده و شناخت تعاریف و واژه های متداول در آن ضروری است. آشنائی با سلامت و بیماری، طیف سلامتی، ابعاد سلامتی، شاخص‌های سلامتی و کیفیت زندگی، الگوهای سلامتی، پیشگیری از بیماری و سطوح پیشگیری از مهمترین بخش های این فایل آموزشی است. 

این مجموعه آموزشی شامل بیش از ۷۰ اسلاید به زبان فارسی و در قالب پاورپوینت ۲۰۰۷ است. استفاده از اسلایدهای متنوع رنگی و قابلیت ویرایش (افزودن یا کم کردن مطالب) طبق نظر کاربر از خصوصیات این فایل آموزشی می باشد. 

قیمت این مجموعه آموزشی: ۵۰۰۰ تومان

جهت هدایت به صفحه خرید این فایل آموزشی لطفا اینجا کلیک کنید.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫4 نظرها

 1. کاشکی دانلود رایگان میذاشتید مفیدتر بود ثوابم میبردید منم پرستارم هرسایت پرستاری میرم رایگانه دانلود ها
  لطفا رایگان کنیدش که همشو ی بارگی بگیرم

  1. سلام دوست عزیز
   با نظر شما موافقم، خیلی از سایت ها مطالب و فایل های آموزشی را به رایگان در اختیار عموم قرار میدن. اما همانطور که در برگه دریافت فایل اعلام شده این سایت به هیچ منبع درآمدی متصل نیست و عرضه اینگونه فایل ها نه با هدف کسب درآمد بلکه به منزله تائید و حمایت شما از ادامه فعالیت هاش تلقی میشه. ضمن اینکه خیلی از فایل ها هم بصورت رایگان عرضه شده.

 2. انتظار نداشتم بعد از خرید فایل مورد نظرم (احیاقلبی ریوی به زبان ساده) فایل پاورپوینت شو که قابل استفاده نیست و چند اشکال دیگر.. برایم ارسال شود.

  1. سلام دوست عزیز جناب آقای رمضانیان
   ضمن تشکر از توجه و انتقاد بجای شما در خصوص اشکالات موجود در فایل دریافتی به اطلاع می رساند موارد عنوان شده در فایل مجددا بررسی و اصلاح گردید که یک نسخه از آن به ایمیل شما ارسال می گردد. همچنین در صورتی که نیاز به تغییر این فایل طبق نظر خودتان دارید ابتدا فایل پاورپوینت را اجرا و از محل ذخیره فایل در کامپیوتر آن را باز نمائید. جهت اطلاع بیشتر در این خصوص لطفا اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن

فعلا امکان خرید محصولات سایت وجود ندارد. این امکان به زودی، مجددا فعال خواهد شد. صبور باشید. رد کردن

بستن