خبر پرستاری

تحصیل و پذیرش در رشته پرستاری در استرالیا

لیسانس پرستاری یک رشته رقابتی است که دارای ارتباط نزدیکی با صنعت است. این دوره ای ایده آل برای شما است، اگر تازه دبیرستان را تمام کرده اید یا شرایط پذیرش پرستار در استرالیا را دارید، و مایل به ارتقاء شرایط تحصیلی خود می باشید خیلی راحت می توانید بدین منظور اقدام کنید. بعد از اتمام دوره پرستاری فارغ التحصیلان این رشته به شدت دارای موقعیت های شغلی عالی در مناطق شهری و روستایی استرالیا هستند.

تحصیل و شرایط پذیرش پرستار در استرالیا

تحصیل در استرالیا در رشته پرستاری بسیار پرطرفدار است،که می تواند شما را از خارج از استرالیا به شهر های پایتخت و یا حتی خارج از کشور منتقل کند. به عنوان یک پرستار ثبت نام شده، شما مهارت و دانش پرستاری خود را با اشتیاق خود برای مراقبت از دیگران در زمان نیازشان ترکیب خواهید کرد.علاوه بر شرایط پذیرش دانشگاه مورد نظر در استرالیا، دوره پرستاری دارای شرایط پذیرش خاصی است:

  • شیمی یا زیست شناسی توصیه شده است.
  • گواهینامه ارشد کمک های اولیه از یک دانشگاه معتبر، شما قبل از فارغ التحصیلی از کاریابی درمانگاهی باید این گواهینامه معتبر (یا معادل آن) را تکمیل کنید.

لیسانس پرستاری در استرالیا

متقاضیان کارشناسی پرستاری که زبان اول آنها انگلیسی نیست، نیازمند نمره قبولی در آزمون استاندارد IELTS با امتیاز ۶.۵ یا بالاتر هنگام ارائه مدارک تقاضانامه هستند.همه دانشجویان باید توسط پلیس ملی چک شوند، که این کار به صورت آنلاین تکمیل می شود. یک معافیت کیفری ممکن است باعث شود دانشجو قادر به تکمیل شرایط بالینی و ادامه تحصیلات BN نباشد.دانشجویان ملزم هستند به دستورالعمل های واکسیناسیون اداره بهداشت، به منظور دسترسی به مناطق بالینی شرکت کنند. این امر نیازمند واکسیناسیون برای بیماری های مختلف می باشد که مورد نیاز اداره بهداشت و درمان و مرتبط با مسئولیت دانشجو است. سابقه واکسیناسیون مورد نیاز همه دانشجویان است و باید قبل از کار بالینی ارائه شود.

دانشجویان بین المللی در دانشگاه استرالیا

دانشجویانی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند،ملزم به فعالیت های کاریابی در محیط های جنسیتی مخلوط می باشند که منعکس کننده مراقبت های بهداشتی استرالیا می باشد. تکمیل موفقیت آمیز دوره،شما را قادر می سازد تا برای پرستار ثبت شده با هیئت پرستاری و مامایی استرالیا (NMBA) که یک هیئت مشارکت اداره ثبت اختراعات پزشکان استرالیا (AHPRA) است، درخواست ثبت نام دهید.ارزیابی شرایط پذیرش متقاضیان دیگر کشورها از طریق نماینده پذیرش بین المللی و ثبت نام انجام خواهد شد.برای کار کردن به عنوان پرستار در استرالیا، شما باید شرایط پذیرش هیئت پرستاری و مامایی استرالیا و اداره تنظیم مقررات بهداشت استرالیا (AHPRA)را برآورده کنید شرایطی مانند:

  • اثبات هویت
  • داشتن استانداردهای مهارت زبان انگلیسی ( داشتن حداقل نمره۷ برای IELTS)
  • داشتن استانداردهای آموزش پرستاری و مامایی در استرالیا
  • اثبات قابلیت برای کار کردن در استرالیا

منبع:

موسسه حقوقی وکلای برگزیده اصطهباناتی(توسعه گران مهر)

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن