پرستاريمجموعه های آموزشی

دانلود پاورپوینت آزمایش‌های رایج خون و ادرار و تفسیر آن

آزمایش های خون و ادرار یکی از مهمترین و رایج ترین روش های تشخیصی در علم پزشکی است که علی رغم ابداع تجهیزات تخصصی و روشهای تشخیصی دیگر هنوز اهمیت خود را از دست نداده و برای اکثر قریب به اتفاق بیماران بخصوص بیماران بستری در ببمارستان انجام می شود و با توجه به نتایج حاصله از این آزمایش ها و تفسیر آنها برنامه درمانی بیمار شکل می گیرد.

 

فایل  PDF آزمایش های رایج خون و ادرار و تفسیر آنها:

با توجه به این موضوع و جهت آشنائی بیشتر پرستاران توانمند ایران و دانشجویان رشته های پرستاری و پیراپزشکی،  فایل آموزشی نسبتا کاملی در ۳۳ صفحه با عنوان «آزمایش‌های معمولی خون و ادرار و تفسیر آن» تهیه و تقدیم شما عزیزان می‌گردد.

از آنجایی که این فایل آموزشی به زبان ساده همه آزمایش‌های روتین (رایج) خون و ادرار و تفسیر آن را شرح داده بسیار کاربردی بوده و مطالعه آن برای پرستاران و همه گروه‌های علوم پزشکی توصیه می‌شود.

جهت هدایت به صفحه دانلود این فایل آموزشی در فروشگاه سایت لطفا روی این عبارت کلیک کنید.

پاورپوینت آزمایش های هماتولوژی و بیوشیمی خون:

همچنین جهت دانشجویان و اساتید محترم رشته پرستاری و علوم آزمایشگاهی که در صدد ارائه کنفرانس علمی آموزشی با موضوع آشنائی با تست های آزمایشگاهی (هماتولوژی و بیوشیمی خون) هستند یک فایل آموزشی در قالب ۸۰ اسلاید پاورپوینت ۲۰۰۷ به زبان فارسی تهیه شده است که ضمن آموزش مقادیر نرمال این تستها و تشریح آنها، به علل کاهش یا افزایش سطح و عوامل موثر در نتیجه این تستها می پردازد.

آزمایشهای هماتوکریت، هموگلوبین، پلاکت، گلبول سفید و گلبول قرمز، ESR, BT, CT, PT, Ptt, INR, ALT, AST, CPK, SGOT, SGPT, LDH, CPK, LDL, HDL, BUN, Cr, FBS,  از جمله تستهائی هستند که در این اسلاید آموزشی به آنها پرداخته شده است. 

جهت هدایت به صفحه دانلود این فایل آموزشی در فروشگاه سایت لطفا روی این عبارت کلیک کنید.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

  1. سلام صبح تان بخیر
    تکنالوجست حشمت گل صافی هستم از شهر کابل افغانستان.
    من به تمام این تست های هورمونی ضرورت دارم امیدوارم که برای بنده ارسال نمائید و آدرس فیس بوک تون را ارسال نمائید تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فعلا امکان خرید محصولات سایت وجود ندارد. این امکان به زودی، مجددا فعال خواهد شد. صبور باشید. رد کردن

بستن