اتاق عملپرستاريفوریتهای پزشکیفیلم های آموزشیمامائیهوشبری

دانلود فیلم آموزشی در مورد نحوه رگ گیری

رگ گیری از بیماران یکی از مراقبتهای رایج و مهارت های اصلی پرستاری در بیمارستان ها و مراکز درمانی می باشد که موفقیت در آن تا حد زیادی بستگی به تجربه و تمرین پرستاران دارد. علاوه بر پرستاران، شاغلین و دانشجویان رشته های فوریت های پزشکی، هوشبری، اتاق عمل، مامائی ، آزمایشگاه و حتی پزشکی باید در طی دوران آموزشی خود با اصول و فنون این مهارت بطور کامل آشنا گردند.

تزریق ایمن

به همین منظور  یک فیلم آموزشی کاربردی به زبان ساده انگلیسی روی نمونه های واقعی (بیمار) تهیه شده و در این قسمت جهت آموزش علاقمندان به یادگیری اصولی این تکنیک معرفی می گردد. در این کلیپ آموزشی شما با تکنیکهای استاندارد رگ گیری از وریدهای محیطی بیمار آشنا می شوید.

همچنین در این فیلم آموزشی شما با علل شایع برقراری راه وریدی، محدودیت ها و موارد منع رگ گیری، آناتومی وریدهای محیطی دست و پا، وسایل و ابزارهای لازم جهت رگ گیری، انواع کاتترهای وریدی، عوارض و تکنیک های صحیح رگ گیری بطور کامل آشنا می شوید. مدت زمان این کلیپ حدود ۱۷ دقیقه و حجم آن حدود ۴۲ مگابایت و قابل پخش با انواع نرم افزارهای ویدئو پلیر مانند ویندوز مدیا پلیر می باشد.

شما می توانید از این فیلم آموزشی جهت آموزش تکنیک رگ گیری به دیگر همکاران نیز استفاده نمائید.

 علاقمندان به تهیه این فیلم آموزشی بعد از طی مراحل خرید و پرداخت هزینه ای اندک (۴۰۰۰ تومان) بلافاصله آدرس دانلود آن را در ایمیل خود دریافت خواهید کرد.

لطفاً نام و ایمیل خود را بطور کامل و صحیح وارد نموده (ایمیل با www شروع نمی شود) و دقت نمائید که حداکثر تا ۴۸ ساعت فرصت دارید تا با مراجعه به ایمیل خود نسبت به دانلود اقدام نمائید.

 

[parspalpaiddownloads id=”9″]
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫4 نظرها

  1. لطفا اگه گروه پزشکی دارید منم ببرید میخوام از مطالبش استفاده کنم. خیلی مورد نیازمه. این شمارمه ۰۹۲۱***۵۸۶۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با خرید از فروشگاه سایت و معرفی به دیگران از ما حمایت کنید رد کردن

بستن