اتاق عملپرستاريفوریتهای پزشکیمامائیهوشبری

دانلود دیکشنری اصطلاحات تخصصی پرستاری

دیکشنری اصطلاحات تخصصی پرستاری مجموعه ای غنی از واژه ها و اصطلاحات مهم و رایج پرستاری است که به عنوان فرهنگ لغت همراه، پرستاران و دانشجویان رشته های مختلف علوم پزشکی و پیراپزشکی را از مراجعه مکرر به کتاب و کتابخانه بی نیاز می کند.

متن زیر توضیح این فایل به زبان انگلیسی می باشد:

This fully-updated dictionary provides the user with a complete guide to the vocabulary in current use by nurses and other health care professionals. Over 11,000 terms are explained in clear, straightforward English. Areas covered include diseases and conditions, instruments, drugs, treatments and patient care, as well as medical specialisations  such as surgery, psychiatry and physiotherapy. Many informal and everyday terms used by patients in describing their condition are also included.
Auseful supplement also contains a guide to anatomical terms, illustrated with clear and simple diagrams.

در دیکشنری تخصصی اصطلاحات پرستاری (Dictionary of Nursing) شما با رایج ترین و کاربردی ترین اصطلاحات، لغات و عبارات مورد استفاده در رشته پرستاری آشنا می شوید. این دیکشنری حاوی ۱۱ هزار عبارت، اصطلاح و لغت کاربردی است. لغت نامه مذکور که ویرایش دوم آن می باشد در سال ۲۰۰۷ و در ۳۵۳ صفحه در قالب PDF منتشر شده و مورد استفاده مترجمان، محققان ، پرستاران ، دانشجویان پرستاری و اساتید این رشته می باشد. این لغت نامه مانند هر فایل PDF دیگر قابلیت جستجوی لغت را داراست. یادآور می گردد این کتاب به زبان انگلیسی می باشد و اصطلاحات مهم پرستاری به زبان ساده توضیح داده شده اند.

جهت هدایت به صفحه دانلود این فایل آموزشی در فروشگاه سایت لطفا روی این عبارت کلیک کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫4 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن