در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
خانه » تحصيلات تكميلي » آموزش فوریت های پزشکی و کارشناسی ارشد علوم پزشکی

اطلاعیه سایت

 پرستار يكي از اعضای كليدی در تیم مراقبت های بهداشتی و درمانی است و نقش ارزنده او در پذيرش، آماده سازی، مراقبت و حمايت جسمی و اجتماعی بیماران و مددجویان مورد اذعان همه بوده  و بر هيچ كس پوشيده نيست. در تقسيم بنديهای آكادميك، امروز ارزش پرستار خوب همطراز يك پزشك خوب قرار مي گيرد. كار يك پزشك خوب موقعي به حد مطلوب مي رسد كه يك پرستار توانمند مسئوليت مراقبت از بيمار را بر عهده داشته باشد
آموزش فوریت های پزشکی و کارشناسی ارشد علوم پزشکی

آموزش فوریت های پزشکی و کارشناسی ارشد علوم پزشکی

آموزش کمک های اولیه و فوریت های پزشکی

در مواقعی که نیاز به کمک های اولیه و فوریت های پزشکی داریم تنها فکری که به سرمان خطور خواهد کرد، اورژانس ۱۱۵ می باشد.

در کشور ما متاسفانه آموزش کمک های اولیه و فوریت های پزشکی در سطح جامعه بسیار ضعیف می باشد و حتی در مقاطع تحصیلی و کتب دانشگاهی یک مرجع کامل برای یادگیری کمک های اولیه و فوریت های پزشکی وجود ندارد.

با پیشرفت فضای مجازی و همه گیر شدن این فضا ما قادر خواهیم بود که کمک های اولیه و فوریت های پزشکی را از سایت های متنوع و کانال ها دریافت کنیم.

سایت فوریت با طراحی صفحه آکادمی آموزش کمک های اولیه و فوریت های پزشکی قدمی نو در فرهنگ سازی و آگاهی مردم در این زمینه را دارد.

آکادمی آموزش کمک های اولیه و فوریت های پزشکی

در صفجه آکادمی آموزش کمک های اولیه و فوریت های پزشکی می توانید بصورت مبتدی و حتی پرسنل درمانی در حد پیشرفته مطالب مهم را بیاموزند که کمک شایانی جهت فرهنگسازی این آموزش ها در سطح جامعه خواهند داشت.

همچنین شما با مراجعه به سایت فوریت می توانید برنامه های اندروید پزشکی ، فایل های آموزشی، ویدئو ها ، جدیدترین اخبار پزشکی روز و … را در سطح پزشکی و سلامت دریافت و مطالعه کنید.

در سایت فوریت شما به معرفی رشته های علوم پزشکی در مقطع کارشناسی ارشد دسترسی دارید و میتوانید سوالات کنکور کارشناسی ارشد علوم پزشکی را نیز دریافت کنید.

آشنایی با تجهیزات پزشکی و روش کار با آنها

در سایت فوریت تجهیزات پزشکی از جمله لارنگوسکوپ، پمپ انفوزیون، دی سی شوک و … معرفی می شود و روش کار با آنها نیز در سایت موجود می باشد.

جهت شروع آموزش و ورود به سایت فوریت کلیک کنید

اشتراک گذاری مطلب

راهنما

در این سایت شما به اطلاعات متنوعی در رابطه با پرستاری، مهارتها و علوم مرتبط با آن و نیز مطالب مرتبط با ارتقاء سلامت و بهداشت دست خواهید یافت. سوالات و نیازهای پرستاری خود را با ما درمیان بگذارید.

درباره irannurse.ir admin :

9 − چهار =

معادله امنیتی را وارد کنید: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز

با خرید از فروشگاه سایت ضمن دریافت فایل های متنوع آموزشی به جمع هزاران حامی سایت پرستاران توانمند ایران بپیوندید رد کردن