اطفال و نوزادان

دانلود کتاب پرستاری کودکان و نوجوانان

کتاب الکترونیک پرستاری کودکان و نوجوانان در یک نگاه با نام اصلی “Children and Young People’s Nursing at a Glance” در قالب فایل PDF و به زبان اصلی (انگلیسی) در اختیار علاقمندان بویژه پرستاران بخش اطفال قرار گرفت.

این کتاب در ۳۰۳ صفحه و هفت فصل ضمن بررسی و معرفی روش ارزیابی سلامت کودک در سنین مختلف، کلیه موارد مربوط به مراقبتهای پرستاری کودکان و نوجوانان را آموزش می دهد.

بررسی و شناخت سطح سلامت کودک، آزمایشهای تشخیصی پایه و رایج در سنین خردسالی و نوجوانی، نحوه برخورد و تعامل با خانواده کودک، تغذیه، واکسیناسیون، رشد و تکامل کودک، موارد قانونی مراقبت از کودک، کنترل درد، مایع درمانی، دارو درمانی، مراقبت از کودک در شرایط و بیماریهای خاص، مراقبت از کودک با معلولیت و محدودیت های خاص و… تنها بخش کوچکی از عناوین این کتاب می باشد. 

یکی از مهمترین خصوصیات این کتاب استفاده از تصاویر متعدد آموزشی بصورت رنگی است که به پرستاران و دانشجویان گروه پرستاری در درک مطلب کمک شایانی می کند. مزیت دیگر این کتاب قابلیت جستجوی واژه، مانند هر فایل  PDF دیگر می باشد. این کتاب PDF را با نرم افزار Acrobat Reader می توانید مشاهده کنید. با خرید و دانلود این کتاب مهمترین اطلاعات لازم در مورد کودک و مراقبتهای پرستاری آن همراه شما خواهد بود. این کتاب را در کامپیوتر، لب تاپ، تبلت و حتی در موبایل خود (با قابلیت پشتیبانی فایل PDF) ذخیره کنید و در کلاس درس، بیمارستان، مهد کودک، دبستان، خانه، محل کار و هر وقت که احساس نیاز کردید از آن استفاده کنید.

irannurse-ir_146_children_nursing_book

 

جهت انتقال به صفحه دانلود این فایل آموزشی در فروشگاه سایت لطفا روی این عبارت کلیک کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن