فوریتهای پزشکیفیلم های آموزشیهوشبریويژه

دانلود فیلم آموزشی لوله گذاری داخل تراشه (اینتوباسیون)

لوله گذاری تراشه یا اینتوباسیون و آشنائی با آن یکی از مهمترین نیازهای پرستاران و تکنسین های هوشبری جهت کار در بخش های ویژه، اورژانس و اتاق عمل است.

لوله گذاری تراشه یک مهارت تخصصی در احیای قلبی ریوی پیشرفته یا آماده سازی بیمار برای بیهوشی عمومی است که برای باز نگه داشتن راه تنفسی بیمار استفاده می شود. پزشکان و  پرستاران  اورژانس، تکنسین های فوریتهای پزشکی و بخصوص هوشبری در مراحل احیای بیمار یا آماده سازی بیمار برای بیهوشی عمومی، نیازمند آموزش کامل و تمرین لوله گذاری داخل تراشه (اینتوباسیون یا Intubation) می باشند.

بهمین دلیل مجموعه فیلم های آموزشی در خصوص لوله گذاری داخل تراشه در سایت علمی و آموزشی “پرستاران توانمند ایران” تهیه شده و در اختیار علاقمندان بویژه دانشجویان پرستاری و رشته های مختلف علوم پزشکی قرار گرفته است.

در این فیلم آموزشی که به زبان اصلی (با زیر نویس) توسط یکی از مراکز معتبر دانشگاهی جهان تهیه شده است شما ضمن آشنائی با تجهیزات و شرایط مورد نیاز برای لوله گذاری تراشه ، با تکنیک صحیح اینتوباسیون بیمار آشنا می شوید.

فیلم لوله گذاری تراشه اینتوباسیون روی یک بیمار واقعی را به شما نمایش می دهد. حجم این فیلم آموزشی حدود ۴۲ مگابایت و زمان آن حدود دوازده دقیقه است. این فیلم در فرمت MP4 تهیه شده و در سیستم های کامپیوتر خانگی و حتی تبلت و گوشی های هوشمند قابل نمایش است.

جهت هدایت به صفحه دانلود این فیلم آموزشی در فروشگاه سایت لطفا روی این عبارت کلیک کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فعلا امکان خرید محصولات سایت وجود ندارد. این امکان به زودی، مجددا فعال خواهد شد. صبور باشید. رد کردن

بستن