هیچ می دانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری ،آرزوی دیگران است.(جک لندن)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶
خانه » مشاوره پرستاری

اطلاعیه سایت

 پرستار يكي از اعضای كليدی در تیم مراقبت های بهداشتی و درمانی است و نقش ارزنده او در پذيرش، آماده سازی، مراقبت و حمايت جسمی و اجتماعی بیماران و مددجویان مورد اذعان همه بوده  و بر هيچ كس پوشيده نيست. در تقسيم بنديهای آكادميك، امروز ارزش پرستار خوب همطراز يك پزشك خوب قرار مي گيرد. كار يك پزشك خوب موقعي به حد مطلوب مي رسد كه يك پرستار توانمند مسئوليت مراقبت از بيمار را بر عهده داشته باشد

مشاوره پرستاری

سایت پرستاران توانمند ایران با همکاری تعدادی از اساتید برجسته پرستاری کشور، آماده ارائه مشاوره های تخصصی پرستاری جهت پرستاران، دانشجویان پرستاری و پیراپرستاری، بیماران و عموم افراد جامعه می باشد.

این مشاوره ها در زمینه علمی و آموزشی تخصصی پرستاری، تحصیلات تکمیلی، مراقبت از بیمار و روانشناسی ارائه می گردد. 

irannurse-ir_158_nursing_consult

جهت مشاهده لیست مشاورین علمی سایت به برگه در باره ما مراجعه نمائید.

جهت دریافت مشاوره و ارتباط با مشاورین علمی سایت ابتدا خلاصه ای از موضوع درخواستی، نام و شماره تماس خود را از طریق برگه تماس با ما به اطلاع ما رسانده و منتظر تماس ما باشید.

جهت دریافت مشاوره تحصیلی و تحصیلات تکمیلی (در زمینه پرستاری) و همچنین مشاوره روانشناسی (روانشناسی تربیتی، انگیزش، ازدواج، خانواده و کودک) ، هزینه هر جلسه مشاوره آنلاین (۲۰ دقیقه) به مبلغ ۵۰۰۰ تومان را از طریق دگمه خرید زیر بصورت آنلاین واریز نمائید. پس از واریز وجه یک لینک راهنما، شامل شماره کد اختصاصی و خط ارتباطی با مشاور سایت در اختیار شما قرار می گیرد. برای تعیین وقت مشاوره طبق راهنمای دریافتی عمل کرده و در صورت هر گونه سوال در این خصوص از طریق پیامک به شماره ۰۹۳۵۸۹۴۹۲۵۹ ارتباط حاصل نمائید.  

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .
اشتراک گذاری
تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز

با خرید از فروشگاه سایت ضمن دریافت فایل های متنوع آموزشی به جمع هزاران حامی سایت پرستاران توانمند ایران بپیوندید رد کردن