قوانین و مقررات سایت

عضویت در سایت:

برای استفاده از امکانات سایت، دریافت خبرنامه و خرید از این سایت عضو سایت “پرستاران توانمند ایران” شوید.

استفاده از مطالب سایت:

در صورت نیاز به استفاده از مطالب این سایت لطفاً به منبع “سایت پرستاران توانمند ایران” اشاره نمائید.

خرید از سایت:

بازدید کننده گرامی خرید شما از سایت پرستاران توانمند ایران، حمایت از فعایت های علمی و آموزشی سایت است. لطفاً دقت فرمائید که بلافاصله بعد از خرید لینک دانلود فایل درخواستی به شما نمایش داده خواهد شد و شما باید بلافاصله نسبت به دانلود فایل خریداری شده خود اقدام نمائید.

خریدهای زیر ده هزار تومان:

باتوجه به اینکه بعضی از بانک ها تراکنش کمتر از ۵۰۰۰ یا ۱۰۰۰۰ تومان را قبول نمی کنند و قیمت اکثر محصولات فایلی فروشگاه کمتر از ده هزار تومان است در نتیجه سعی نمایید با انتخاب چند محصول و تکمیل سبد خرید خود جهت تسویه حساب و پرداخت آنلاین اقدام نمائید و یا اینکه، با کارت بانک دیگری خرید را انجام دهید.

ثبت شکایات و ضمانت خرید:

کلیه فایل های عرضه شده در این سایت دارای ضمانت دانلود و دریافت بوده و مشتریان در صورت هرگونه اختلال در دریافت و دانلود فایل می توانند از طریق فرم تماس با ما و  ارائه کد رهگیری خرید خود درخواست ارسال مجدد رایگان نمایند و یا در صورت نارضایتی از خرید خود درخواست برگشت وجه پرداختی نمایند.

ثبت صحیح آدرس ایمیل:

لطفاً در ثبت آدرس ایمیل خود دقت نموده و توجه کنیدکه ایمیل با www شروع نمی شود. در صورت اشتباه وارد کردن آدرس ایمیل، مسئولیتی متوجه این سایت نخواهد بود.