مجموعه های آموزشیمقالات پژوهشی

راهنمای آموزشی تصویری جستجو و استفاده از پایگاه اطلاعاتی Pubmed

مراجعه به پایگاه اطلاعاتی Pubmed یکی از روشهای رایج محققان و پژوهشگران برای جستجو و دستیابی به مقالات علمی معتبر می‌باشد. این پایگاه یکی از قدیمی‌ترین بانک های اطلاعاتی جهان  است که شروع به کار آن به سال ۱۹۵۵ برمی گردد. در حال حاضر این پایگاه اطلاعاتی بیش از ۱۸میلیون مقاله از ۴۵٠٠ نشریه (در رشته‌های پزشکی،پرستاری، دندانپزشکی،دامپزشکی، و علوم پایه) منتشر شده در آمریکا و بیش از هفتاد کشور جهان را دارا می‌باشد. حجم بالای مقالات علمی و اطلاعات موجود در این پایگاه باعث شده است تا ابزارهای مناسبی در این سایت جهت اختصاصی تر کردن جستجوها در نظر گرفته شود.

اما اطلاع از نحوه ی استفاده از این ابزارها و جستجو و دسترسی به مقالات مورد نظر محقق، نیازمند آگاهی از اصول و کلیات جستجو در این پایگاه می باشد. به همین منظور در این قسمت فایل راهنمای جستجو در این پایگاه تهیه شده و در اختیار علاقمندان قرار گرفته است. این فایل بصورت PDF و حدود ۲۰ صفحه بوده و در دو بخش آشنائی با اصول جستجوی مقاله در این پایگاه و آموزش تصویری استفاده از ابزارهای جستجوی در این سایت تهیه شده است.

امید است این راهنمای آموزشی مورد استفاده پرستاران پژوهشگر و کلیه محققان و دانشجویان گرامی قرار گیرد:

 این فایل آموزشی بلافاصله بعد از طی مراحل خرید به ایمیل شما ارسال خواهد شد. (هزینه فقط ۳۵۰۰ تومان)

 لطفاً قبل از خرید دقت نمائید که آدرس ایمیل خود را بصورت کامل و صحیح وارد نموده (ایمیل با www.  شروع نمی شود) و توجه داشته باشید که اعتبار لینک ارسالی به ایمیل شما حداکثر ۴۸ ساعت می باشد. (بعد از خرید حداکثر ۴۸ ساعت مهلت دارید تا به ایمیل خود مراجعه و روی لینک ارسالی کلیک کنید.) قیمت: ۳۵۰۰ تومان

[parspalpaiddownloads id=”4″]
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن