آموزش اختصاصیآموزش عموميداخلیفیلم های آموزشی

دانلود فیلم آموزش استفاده از گلوکومتر (دستگاه تست قند خون)

دیابت یک بیماری مزمن بوده و درمان قطعی ندارد. طبق آمارهای منتشره از طرف انجمن دیابت ایران تعداد دیابتی های کشورمان به بیش از ۶ میلیون نفر می رسد. کنترل دقیق قند خون پایه و اساس درمان بیماران دیابتی می باشد. از طرفی امکان مراجعه به آزمایشگاه های طبی و تزریق مکرر جهت کنترل قند خون به روش سنتی برای همه وجود نداشته و علاوه بر این مقرون به صرفه نمی باشد. ساخت و استفاده از دستگاه تست و اندازه گیری سرپائی قند خون (گلوکومتر) یکی از مهمترین خدماتی است که تا به امروز به بیماران دیابتی ارائه شده است. به این طریق بیمار با دریافت آموزشی ساده و مختصر قادر به استفاده از این دستگاه و کنترل منظم قند خون خود می باشد. این روش به افراد دیابتی و پزشکان امکان میدهد که نظارت دقیق تری بر وضعیت خویش اعمال کنند و مسئولیت بیشتری برای اداره امور خود برعهده گیرند. در اکثر مراکز درمانی و بهداشتی و بیمارستان های کشور پرستاران مسئول آموزش نحوه استفاده از دستگاه گلوکومتر به بیمار و خانواده وی هستند.

در این مطلب یک فیلم آموزشی تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. این فیلم آموزشی روش استفاده از گلوکومتر (دستگاه اندازه گیری یا تست قند خون) را به زبان فارسی به شما آموزش داده و برای بیماران دیابتی و خانواده آنها بسیار مناسب می باشد. شما با مشاهده این فیلم با قسمتهای مختلف دستگاه گلوکومتر و روش صحیح استفاده از آن و کنترل قند خون بطور کامل آشنا می شوید.

 th

حجم این فیلم حدود ۱۷ مگابایت و زمان آن حدود ۷ دقیقه بوده  و براحتی با نرم افزارهای نمایش فیلم مانند ویندوز مدیا پلیر قابل نمایش است.

دقت نمائید که این فیلم صامت بوده ولی دارای زیرنویس فارسی می باشد.

علاقمندان به دریافت این کلیپ آموزشی می توانند با پرداخت مبلغی اندک (۲۵۰۰ تومان) بعد از خرید این محصول آموزشی بلافاصله آدرس دانلود آن را در ایمیل خود دریافت نموده و بعد از مراجعه به آدرس مربوطه و دانلود و ذخیره در کامپیوتر از آن استفاده نمایند.

توجه: لطفا نام و ایمیل خود را بصورت کامل و صحیح وارد نموده (ایمیل با www شروع نمی شود) و دقت نمائید که اعتبار فایل دریافتی حداکثر تا ۴۸ ساعت می باشد.

[parspalpaiddownloads id=”19″]
برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن