شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
خانه » پرستاري » پرستاري مغز و اعصاب » دانلود فایل اکسل شبیه ساز تنظیمات ونتیلاتور بر اساس ABG

اطلاعیه سایت

 پرستار يكي از اعضای كليدی در تیم مراقبت های بهداشتی و درمانی است و نقش ارزنده او در پذيرش، آماده سازی، مراقبت و حمايت جسمی و اجتماعی بیماران و مددجویان مورد اذعان همه بوده  و بر هيچ كس پوشيده نيست. در تقسيم بنديهای آكادميك، امروز ارزش پرستار خوب همطراز يك پزشك خوب قرار مي گيرد. كار يك پزشك خوب موقعي به حد مطلوب مي رسد كه يك پرستار توانمند مسئوليت مراقبت از بيمار را بر عهده داشته باشد
دانلود فایل اکسل شبیه ساز تنظیمات ونتیلاتور بر اساس ABG

دانلود فایل اکسل شبیه ساز تنظیمات ونتیلاتور بر اساس ABG

 

یکی از مهارت های پایه و اساسی مورد نیاز پرستاران جهت کار در بخش های ویژه (ICU-CCU) آشنائی با اصول اولیه تهویه مکانیکی و کار با دستگاه ونتیلاتور است. به جرات می توان گفت که حدود نیمی از بیماران بستری در این بخش ها ممکن است نیاز به درمان های حمایتی تنفسی و استفاده از دستگاه ونتیلاتور پیدا کنند. این موضوع اهمیت دریافت آموزش های تکمیلی و تسلط کارکنان مراقبتی و پرستاران بخش های ویژه را دو چندان می کند. به همین منظور سایت “پرستاران توانمند ایران” علاوه بر ارائه چندین مقاله در خصوص آموزش کار با ونتیلاتور و نیز نرم افزار (شبیه ساز) آموزشی کار با دستگاه ونتیلاتور، دانلود یک شبیه ساز تنظیمات ونتیلاتور را که در قالب یک فایل اکسل می باشد در انتهای این مطلب ارائه کرده است .

علاقمندان به کار و تمرین بیشتر با پارامترهای تنظیم ونتیلاتور می توانند بعد از دانلود و  ذخیره این فایل در کامپیوتر خود، پارامترهای اصلی تنظیم ونتیلاتور را در قسمت تنظیمات دستی دستگاه وارد نموده و بر اساس نتایج و تغییراتی که در گازومتری یا آنالیز گازهای خون شریانی (ABG) بیمار مشاهده می نمایند صحت تنظیمات خود را در مدها و بیماران مختلف کنترل نمایند. در این فایل آموزشی مدهای حجمی و فشاری و انواع بیماری های شایع نیازمند تهویه مکانیکی، پیش بینی شده و قابل انتخاب می باشند.

علاقمندان به دریافت این فایل آموزشی با پرداخت هزینه ای اندک (۳۵۰۰ تومان) و انجام مراحل خرید آنلاین، بلافاصله لینک دانلود فایل مربوطه را دریافت خواهند نمود.

 

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .
اشتراک گذاری مطلب

راهنما

در این سایت شما به اطلاعات متنوعی در رابطه با پرستاری، مهارتها و علوم مرتبط با آن و نیز مطالب مرتبط با ارتقاء سلامت و بهداشت دست خواهید یافت. سوالات و نیازهای پرستاری خود را با ما درمیان بگذارید.

درباره irannurse.ir admin :

3 + پنج =

معادله امنیتی را وارد کنید: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز

با خرید از فروشگاه سایت ضمن دریافت فایل های متنوع آموزشی به جمع هزاران حامی سایت پرستاران توانمند ایران بپیوندید رد کردن