آموزش اختصاصیاتاق عملاخباربهداشتپرستاريفوریتهای پزشکیمامائیمقالات پژوهشیهوشبری

انتخاب سایت پرستاران توانمند ایران بعنوان سایت برتر پرستاری

تقدیر از سایت پرستاران توانمند ایران بعنوان سایت برتر پرستاری در سومین کنگره سراسری قلب و عروق ایران

طی مراسمی در بخش پرستاری سومین کنگره مشترک سراسری قلب و عروق ایران که از تاریخ ۱۲ الی ۱۵/۱۲/۱۳۹۳ در سالن همایش های دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار گردید، از سایت پرستاران توانمند ایران و مدیر این سایت آقای مجتبی عندلیب سوپروایزر آموزشی و کارشناس پرستاری شاغل در بیمارستان کوثر سمنان بعلت راه اندازی و مدیریت سایت علمی و آموزشی “پرستاران توانمند ایران” تقدیر بعمل آمد. 

 

mojyba 001

 

متن این تقدیرنامه به شرح زیر است:

جناب آقای مجتبی عندلیب

مدیر محترم پایگاه اینترنتی “پرستاران توانمند ایران”

     بقای هر جامعه به داشتن سرمایه های فرهنگی آن است و غرورآمیزترین دارائی یک ملت انسان های بزرگ و اندیشمند آن کشور هستند که از رفاه و آسایش خویش می کاهند و علم خود را با عشق به مسئولیت های حرفه ای و اجتماعی پیوند می زنند. اگر اندیشه خدمت فلسفه زندگی انسان باشد و برای تحقق آن بکوشد آن انسان در قضاوت عمومی هم عالم تر و هم کمال یافته تر است.

     جنابعالی که بدون هیچ چشمداشت و به دور از هیاهو، دغدغه خدمت به کشور و جامعه حرفه ای خود را درون مایه عملکردها و تلاش های خود قرار دادید و برای ارتقاء علمی پرستاران ارجمند این مرز و بوم پایگاه اینترنتی ارزشمندی را راه اندازی نموده و مدیریت می نمائید، مصداق همان شخصیت عالم و کمال یافته هستید.

     لذا انجمن علمی پرستاران قلب ایران به پاس تلاش های ارزشمند شما، جنابعالی را چهره برتر پرستاری سال ۱۳۹۳ برگزیده و در سومین کنگره سراسری خود، این لوح سپاس را با احترام فراوان همراه با بهترین آرزوها به حضرتعالی تقدیم می دارد.

محمد تقی صفدری

رئیس انجمن علمی پرستاران قلب ایران

۱۴/۱۱/۱۳۹۳

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

‫3 نظرها

 1. مدیر محترم سایت پرستاران توانمند ایران

  انتخاب شایسته ی شما ،به عنوان سایت برتر پرستاری را تبریک عرض می کنم . امیدوارم همچنان پرتوان این راه را ادامه دهید و با انتشار مطالب آموزشی کاربردی، بر توانمندی علمی و عملی پرستاران بیفزایید.

  پروانه خراسانی (دکترای تخصصی پرستاری- استادیار گروه سلامت جامعه و مدیریت پرستاری – دانشگاه علوم پزشکی اصفهان)

  1. سلام خدمت استاد بزرگوار و یاور همیشگی سایت پرستاران توانمند ایران سرکار خانم دکتر خراسانی
   همراهی و پشتیبانی اساتید گرانقدری چون شما قوت قلبی است برای مقاومت و تداوم تلاش ما در راه اعتلای دانش و توانمندی های علمی و عملی پرستاران شایسته ایران
   اگر چه کم و بیش در این مسیر شاهد فراز و نشیب هائی بوده ایم، اما همچنان امیدواریم با نظرات سازنده و ارزشمند خود حامی ما در دستیابی به این هدف مقدس باشید.
   ارادتمند همیشگی شما و اساتید مسلم پرستاری
   عندلیب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن